Меблі на замовлення: Натуральне дерево, МДФ та ДСП

 

Виготовлення меблів на замовлення нашою фірмою – це гарантовано якісний і надійний продукт. Наші дизайнери допоможуть Вам визначитися з проектом вашого Замовлення. Ми порадимо найбільш підходящий Вам варіант матеріалу. Виготовити меблі можна, як і з натурального дерева так і з МДВ.Звичайно ж, замовлення меблів з МДФ це більш раціональний і економічно вигідний матеріал, який набирає все більшої і більшої популярності серед замовників. Легкість у виготовленні, підбір будь-якої кольорової гами, різноманітність дизайну, вигідні ціни - все це без сумніву приваблює безліч клієнтів. Замовивши меблі з МДФ, Ви зможете з легкістю підкреслити особливий стиль квартири, реалізувавши в ньому свої смаки та уподобання. Можливе виробництво статичних корпусних меблів на замовлення, а також меблів, які з легкістю можуть змінювати свою конструкцію і трансформуватися за Вашим бажанням.

Також  вироби із натурального дерева є стильними , але, чим керуватися при виборі?
Купити  меблі з натурального дерева можна не думаючи у нас, адже ми використовуємо у своєму виробництві тільки новітні технології і  дорожимо своєю репутацією. Як правило, ми не продаємо та не виготовляємо неякісні меблі . Для на с є важливим якість виробу, а тоді уже ін. якості виробу. Зараз вибір меблів досить широкий: від типових гарнітурів і до нестандартних модульних рішень, від авангарду і до самої цієї класики. Ви можете купити готові меблі в магазині, або замовити її за власним ексклюзивним проектом. Але і в тому, і в іншому випадку важливим залишається тільки одне - тип і якість матеріалу. Саме від матеріалу залежить зручність меблів, її краса, а також її екологічна безпека. Зараз можна вибрати абсолютно будь-який матеріал. Вибір обмежується лише фантазією виробника або дизайнера. Класичні матеріали, такі як метал, скло, камінь і дерево, змінюють синтетичні сучасні матеріали. До категорії таких матеріалів відносяться: меблева плівка, обробний пластик, профіль, кромки, фарби і лаки. Але до цього дня, тільки меблі, зроблені з дерева, здатна внести теплоту і гармонію в інтер'єр будь-якого приміщення.

Натуральне дерево, будучи одним із самих дорогих матеріалів для меблевого виробництва, вважається шляхетним матеріалом. Крім того, весь процес виготовлення меблів з дерева дуже трудомісткий і енерговитрат.

Хоча меблі з натурального дерева має безліч переваг, без недоліків не обійшлося. Такі меблі боїться вогню і води, ви можете її досить швидко пошкодити. А, крім того, такі меблі зажадає спеціального догляду.

Якщо ви вирішили вибрати меблі з натурального дерева, зверніть свою особливу увагу не стільки на зовнішній вигляд і колір, скільки на фізичні характеристики саме цієї породи дерева.
Сучасні меблеві фабрики найчастіше використовують такі цінні породи, як: сосну, дуб, клен, горіх, вишню і ясен. Набагато рідше використовується червоне дерево і береза. Головною цінністю всіх цих порід є їх міцність.